Xayrli tong,Mehmon!
Soat:11:04
Tavsiya qilamiz:
Premer-Liga
Tablitsa
19:00
Manchester Siti
-
Bornmut
-
 
36-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
Nyukasl
-
Tottenxem
-
 
36-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
Bernli
-
Vulverxempton
-
 
36-y tur, regulyarniiy sezon
21:15
Arsenal
-
Liverpul
-
 
36-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Chelsi
1
Norvich Siti
0
 
 
36-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
15:00
Ural
-
Arsenal Tula
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Spartak
-
Axmat
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Kriilya Sovetov
-
Krasnodar
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
19:30
Zenit
-
Orenburg
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
Seriya A
Tablitsa
19:30
Milan
-
Parma
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
19:30
Bolonya
-
Napoli
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
19:30
Sampdoriya
-
Kalyari
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
21:45
Sassuolo
-
Yuventus
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
21:45
Roma
-
Verona
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
21:45
Udineze
-
Latsio
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
21:45
Lechche
-
Fiorentina
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Atalanta
6
Breshia
2
 
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
18:00
Shaxter
-
Kolos Kovalevka
-
 
31-y tur, chempionskaya gruppa
Otmenen
Dnepr-1
-
Karpatii
-
 
31-y tur, gruppa viileta
18:00
Moreyrense
-
Pasush de Ferreyra
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
20:15
Braga
-
Belenensesh
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
22:30
Portu
-
Sporting Lissabon
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Portimonensi
2
 
Boavishta
1
 
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Benfika
2
Vitoriya Gimaraynsh
0
 
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Jil Visente
3
Tondela
2
 
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Bristol Siti
-
Stok Siti
-
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Brentford
-
Preston Nort End
-
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
Nottingem Forest
-
Suonsi
-
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
Birmingem
-
Charlton Atletik
-
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Kardiff Siti
2
Derbi Kaunti
1
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Sheffild Uensdey
0
Xaddersfild
0
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Milluol
1
Blekbern
0
 
44-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
18:15
Ksamaks
-
Son
-
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
20:30
Yang Boyz
-
Servett
-
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
20:30
Lugano
-
Tun
-
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Bazel
4
Tsyurix
0
 
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
18:15
OFI
-
Olimpiakos
-
 
35-y tur, chempionskaya gruppa
18:15
Aris Saloniki
-
Panatinaikos
-
 
35-y tur, chempionskaya gruppa
20:30
AEK Afinii
-
PAOK
-
 
35-y tur, chempionskaya gruppa
20:30
Lexiya Gdansk
-
Legiya
-
 
36-y tur, chempionskaya gruppa
20:30
Krakoviya
-
Lex Poznan
-
 
36-y tur, chempionskaya gruppa
20:30
Yagelloniya
-
Shlensk
-
 
36-y tur, chempionskaya gruppa
20:30
Pogon
-
Pyast
-
 
36-y tur, chempionskaya gruppa
Zavershen
Zaglembe L
3
Visla
1
 
36-y tur, gruppa viileta
Zavershen
Visla Plotsk
3
Korona
1
 
36-y tur, gruppa viileta
Zavershen
Arka
1
 
Gurnik Zabje
2
 
36-y tur, gruppa viileta
Zavershen
LKS Lodz
3
Rakov
2
 
36-y tur, gruppa viileta
MLS
Tablitsa
Otmenen
Filadelfiya Yunion
-
Neshvill SK
-
 
1-y tur, turnir mls is back - gruppovaya stadiya
Otmenen
Sietl Saunders
-
Dallas
-
 
2-y tur, turnir mls is back - gruppovaya stadiya
Zavershen
Nyu-York Siti
1
Orlando Siti
3
 
2-y tur, turnir mls is back - gruppovaya stadiya
Zavershen
Filadelfiya Yunion
2
 
Inter Mayami
1
 
2-y tur, turnir mls is back - gruppovaya stadiya
20:30
Xartberg
-
Austriya Vena
-
 
borba za putevku v ligu evropii - final
Allsvenskan
Tablitsa
19:00
Gyoteborg
-
Xelsingborg
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
AIK
-
Sirius
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
Yurgorden
-
Falkenberg
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
Elitseriya
Tablitsa
18:00
Stremsgodset
-
Mendalen
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Melde
-
Viking
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Volerenga
-
Xeugesunn
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Sanneford
-
Olesunn
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Bude-Glimt
-
Kristiansund FK
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
20:30
Odd
-
Brann
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Balkanii Zarya
-
Voliin
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Ingulets
-
Prikarpate
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Metallurg Zaporoje
-
Gornyak-Sport
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Kremen
-
Nikolaev
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Agrobiznes Volochisk
-
Minay
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Obolon-Brovar
-
Chernomorets
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Rux Lvov
-
Cherkashina
-
 
24-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
NK Bravo
-
Maribor
-
 
34-y tur, regulyarniiy sezon
20:10
Tsele
-
Triglav
-
 
34-y tur, regulyarniiy sezon
18:15
Stad Lozanna-Ushi
-
Vil
-
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Grassxopper
2
Kyasso
1
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Vaduts
1
Aarau
1
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
XB Kyoge
-
Fremad Amager
-
 
31-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Xorn
1
Austriya Klagenfurt
3
 
27-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Sioni
-
Samgurali
-
 
3-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Pusha
-
Stomil Olshtiin
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Stal Melets
1
Xrobrii Gloguv
0
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
Yukkyonen
Tablitsa
18:00
VPS
-
Musan
-
 
1-y tur, regulyarniiy sezon
J2 Liga
Tablitsa
12:00
Fukuoka
-
Djubilo Ivata
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Exime
-
Fadjiano Okayama
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Tokio Verdi
-
Vanfore Kofu
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Totigi
-
Omiya
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Mito Xollixok
-
Matsumoto Yamaga
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Ryukyu
-
V-Varen Nagasaki
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
Liga II
Tablitsa
17:30
UTA Batrana Doamna
-
Petrolul
-
 
1-y tur, borba za poviishenie
12:00
Legionoviya
-
Stargard-Shetsinski
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Pogon Sedltse
-
Katovitse
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Garbarniya
-
Biitov
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Stal Jeshuv
-
Olimpiya Elblong
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Gurnik Polkovitse
-
Znich
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Lex Poznan II
-
Griif Veyxerovo
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
17:45
SKRA Chenstoxovo
-
Gurnik Lenchna
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
19:10
Vidzev Lodz
-
Stal Stalyova-Volya
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
20:08
Elana Torun
-
Resoviya
-
 
32-y tur, regulyarniiy sezon
J3 Liga
Tablitsa
08:00
Grulla Morioka
-
Fudzieda MIFK
-
 
4-y tur, regulyarniiy sezon
09:00
Azul Klaro Numasi
-
Sagamixara
-
 
4-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Sereso Osaka U23
-
Gifu
-
 
4-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Katalle Toyama
-
Blaublits Akita
-
 
4-y tur, regulyarniiy sezon
12:00
Kamatamare Sanuki
-
Imabari
-
 
4-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
15.07
Saif
-
Abaxani
-
 
22-y tur, regulyarniiy sezon
15.07
Arambag
-
Bashundxara Kingz
-
 
22-y tur, regulyarniiy sezon
20:30
KI II
-
AB II
-
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
09:00
Lautoka
-
Ba
-
 
2-y tur, regulyarniiy sezon
Somalia: Nation Link Telecom Championship
Premer-Liga
Tablitsa
Perenesen
Kayrat
-
Astana
-
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Perenesen
Tobol Kostanay
-
Ordabasii
-
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Perenesen
Taraz
-
Okjetpes
-
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Perenesen
Kaspiy Aktau
-
Kaysar
-
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Perenesen
Jetiisu
-
Kiiziil-Jar
-
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Liga 1
Tablitsa
Perenesen
Bali Yunayted
-
Arema
-
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
Perenesen
Persiradja
-
Persebaya
-
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
Otmenen
Ezero
-
Lovchen
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
Otmenen
Mornar
-
Dechich
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
Otmenen
Ibar
-
Bokel
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon
Otmenen
Arsenal Tivat
-
Drezga
-
 
33-y tur, regulyarniiy sezon

© UzFIFA Group