Xayrli kun,Mehmon!
Soat:19:23
Tavsiya qilamiz:
Premer-Liga
Tablitsa
Tablitsa Live
23'
Sautgempton
0
Manchester Yunayted
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Chelsi
-
Tottenxem
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
20:15
Arsenal
-
Vulverxempton
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Bundesliga
Tablitsa
15:30
Bayer
-
Gerta
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Maynts
-
Xoffenxaym
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
Tablitsa Live
Pereriiv
Rubin
0
TsSKA Moskva
0
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Spartak
-
Rotor
-
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Ural
1
 
PFK Sochi
0
 
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Ufa
4
 
Tambov
0
 
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
Primera
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Barselona
3
Osasuna
0
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
16:15
Xetafe
-
Atletik Bilbao
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
18:30
Selta
-
Granada
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
21:00
Real Sosedad
-
Vilyarreal
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Seriya A
Tablitsa
Tablitsa Live
21'
Milan
1
Fiorentina
0
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
20'
Bolonya
0
Krotone
0
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Kalyari
-
Spetsiya
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
20:45
Napoli
-
Roma
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Latsio
1
Udineze
3
 
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Xaydenxaym
3
Gamburg
2
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
 
Gannover
0
Xolshtayn Kil
3
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Nyurnberg
2
Groyter
3
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
FNL
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Fakel
3
SKA-Xabarovsk
0
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Pereriiv
Dinamo Bryansk
1
Tom
0
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Baltika
-
Torpedo Moskva
-
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Enisey
1
Tekstilshik Ivanovo
0
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Krasnodar-2
1
 
Akron
1
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Veles Moskva
4
Shinnik
2
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Chertanovo
1
 
Nefteximik
0
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Liga 1
Tablitsa
Tablitsa Live
24'
Monako
1
Nim
0
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Metts
0
Brest
1
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Lans
0
Anje
1
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Loryan
0
Monpele
0
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Nitstsa
-
Dijon
-
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
21:00
Sent-Eten
-
Lill
-
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Lion
3
 
Reyms
0
 
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Alanyaspor
1
Konyaspor
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
60'
Kasiimpasha
2
Genchlerbirligi
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Fenerbaxche
-
Beshiktash
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Erzurum BB
2
 
Antalyaspor
2
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
16:00
Kolos Kovalevka
-
Desna
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
18:30
Ingulets
-
Olimpik Donetsk
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Minay
0
Zarya
3
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Eredivizi
Tablitsa
Tablitsa Live
Pereriiv
Feyenoord
0
Utrext
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Pereriiv
Groningen
0
Villem II
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
16:45
Xerakles
-
AZ Alkmar
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
20:00
PSV
-
Sparta Rotterdam
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Vitess
2
Fortuna Sittard
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Jil Visente
-
Riu Avi
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
18:30
Boavishta
-
Belenensesh
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
21:00
Braga
-
Farense
-
 
8-y tur, regulyarniiy sezon
Segunda
Tablitsa
Tablitsa Live
64'
Albasete
0
Tenerife
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Espanol
-
Saragosa
-
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
18:15
Ponferradina
-
Leganes
-
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
18:15
Malorka
-
UD Logrones
-
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
21:00
Las-Palmas
-
Sporting Xixon
-
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Nottingem Forest
0
Suonsi
1
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Pro-Liga
Tablitsa
Tablitsa Live
97'
 
Mexelen
2
Bersxot
3
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Gent
-
Zyulte-Varegem
-
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
18:15
Anderlext
-
Standard
-
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
20:45
Kortreyk
-
Ostende
-
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Liga 3
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Saarbryukken
0
Kayzerslautern
1
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Duysburg
0
Dinamo Drezden
3
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Segunda B
Tablitsa
17:00
Linares
-
Kordoba
-
 
6-y tur, gruppa 4
17:00
Eklano
-
Mursiya
-
 
6-y tur, gruppa 4
17:00
Marino
-
Langreo
-
 
6-y tur, gruppa 1
Regionalnaya liga
Tablitsa
Tablitsa Live
66'
Alemaniya Axen
0
Rot-Vayss Essen
1
 
18-y tur, zapadnaya regionalnaya liga
69'
Bergish Gladbax
0
Borussiya Dortmund II
0
 
18-y tur, zapadnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Kemnitser
-
Altglinike
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Karl Tseyss Yena
-
Moyzelvits
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Lokomotiv Leyptsig
-
Babelsberg 03
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Optik Ratenov
-
Energi Kotbus
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
BFK Dinamo
-
Xalbershtadt
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Fyurstenvalde
-
Xemi Leyptsig
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Gerta II
-
Auerbax
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Berliner AK 07
-
Viktoriya Berlin
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Lukkenvalde
-
Lixtenberg
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 13:30
Perenesen
Bishofsverdaer
-
Tennis-Borussiya
-
 
16-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
29.11, 14:00
Perenesen
Shtutgart II
-
Ulm 1846
-
 
17-y tur, yugo-zapadnaya regionalnaya liga
29.11, 14:00
Perenesen
Oldenburg
-
Volfsburg II
-
 
16-y tur, severnaya regionalnaya liga - yug
29.11, 14:00
Perenesen
Altona 93
-
Lyuneburg
-
 
16-y tur, severnaya regionalnaya liga - sever
29.11, 14:00
Perenesen
Xildesxaym
-
Verder II
-
 
16-y tur, severnaya regionalnaya liga - yug
29.11, 14:00
Perenesen
Teutonia Ottensen
-
Xolshtayn II
-
 
16-y tur, severnaya regionalnaya liga - sever
29.11, 15:00
Perenesen
Obernoyland
-
Gannover II
-
 
16-y tur, severnaya regionalnaya liga - yug
29.11, 15:00
Perenesen
Eddelo
-
Xavelse
-
 
16-y tur, severnaya regionalnaya liga - yug
Tersera
Tablitsa
15:00
Velej
-
Alhaurino
-
 
6-y tur, gruppa 9
15:30
Cayón
-
Revilya
-
 
7-y tur, gruppa 3
16:00
Borxa
-
Brea
-
 
7-y tur, gruppa 17
16:00
Diocesano
-
Arroyo
-
 
7-y tur, gruppa 14
16:30
Ilyueka
-
Teruel
-
 
7-y tur, gruppa 17
16:30
Arnedo
-
Varea
-
 
7-y tur, gruppa 16
16:30
Arsua
-
Viveiro
-
 
7-y tur, gruppa 1
16:30
La Solana
-
Almansa
-
 
6-y tur, gruppa 18
16:30
Pereklada
-
Grama
-
 
7-y tur, gruppa 5
17:00
Manchego
-
La-Roda
-
 
6-y tur, gruppa 18
17:00
Lusena
-
Utrera
-
 
7-y tur, gruppa 10
17:00
Barko
-
Ribadumia
-
 
7-y tur, gruppa 1
17:00
Arosa
-
Atios
-
 
7-y tur, gruppa 1
17:00
Moralo
-
Aceuchal
-
 
7-y tur, gruppa 14
17:00
Urraca
-
Sero
-
 
6-y tur, gruppa 2
Zavershen
Xeres
1
Rota
0
 
6-y tur, gruppa 10
Superliga
Tablitsa
16:00
Lugano
-
Bazel
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Lozanna-Sport
-
Yang Boyz
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Bundesliga
Tablitsa
Tablitsa Live
Pereriiv
LASK
0
Rayndorf Altax
0
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Pereriiv
Volfsberg AK
0
Rid
0
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Rapid Vena
-
Austriya Vena
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Panatinaikos
2
Panetolikos
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
OFI
-
PAS Yanina
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
16:15
Lamiya
-
PAOK
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
18:30
Asteras Tripolis
-
AEK Afinii
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Xorsens
3
Vayle
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Syonneryyusk
-
Kopengagen
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Norshellann
-
Orxus
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Pervaya liga
Tablitsa
Tablitsa Live
65'
Eskishexirspor
0
Altinordu
1
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Samsunspor
-
Tuzlaspor
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Bandiirmaspor
1
Baliikesirspor
0
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
Tablitsa Live
23'
Chukarichki
0
Napredak
0
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
22'
Vojdovats
1
Mladost Luchani
1
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
25'
Novi Pazar
0
Bachka Palanka
0
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Metalats GM
1
Zlatibor
0
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
17:00
Bachka Topola
-
Partizan
-
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
Tsrvena Zvezda
-
Rad
-
 
16-y tur, regulyarniiy sezon
Allsvenskan
Tablitsa
Tablitsa Live
Pereriiv
Varbergs
1
Malme
0
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
Pereriiv
Estersund
0
Gyoteborg
2
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
Pereriiv
Xelsingborg
0
Falkenberg
0
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Melbyu
-
Yurgorden
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Xekken
-
Erebru
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Sirius
-
Elfsborg
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
PFG A
Tablitsa
18:00
TsSKA Sofiya
-
TsSKA 1948
-
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Ludogorets
2
Botev Vratsa
1
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Elitseriya
Tablitsa
18:00
Bude-Glimt
-
Rusenborg
-
 
26-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Melde
-
Xeugesunn
-
 
26-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Kristiansund FK
-
Stremsgodset
-
 
26-y tur, regulyarniiy sezon
18:00
Mendalen
-
Stabek
-
 
26-y tur, regulyarniiy sezon
20:00
Volerenga
-
Sarpsborg 08
-
 
26-y tur, regulyarniiy sezon
29.11, 18:00
Perenesen
Sanneford
-
Odd
-
 
26-y tur, regulyarniiy sezon
Seriya B
Tablitsa
Tablitsa Live
23'
Redjana 1919
1
Kremoneze
0
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
21:00
Kozentsa
-
Salernitana
-
 
9-y tur, regulyarniiy sezon
1. XFL
Tablitsa
17:05
Rieka
-
Osiek
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Ekstraklassa
Tablitsa
Tablitsa Live
22'
Rakov
0
Varta Poznan
0
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Legiya
-
Pyast
-
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
Zavershen
Andijan
0
Kokand 1912
1
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Buxara
1
Mash'al
3
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Metallurg Bekabad
1
Surxan
0
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Sogdiana
1
Kiiziilkum
1
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
 
Bunedkor
0
Nasaf
1
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Navbaxor
0
 
AGMK
0
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Lokomotiv Tashkent
0
Paxtakor
1
 
25-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
Zavershen
 
Keshlya Baku
1
Sabax Baku
1
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Sabail
1
Karabax Agdam
1
 
11-y tur, regulyarniiy sezon
Premium-Liga
Tablitsa
Tablitsa Live
66'
Kalyu
0
Levadiya
0
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Payde
1
Flora
7
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
Fortuna Liga
Tablitsa
Tablitsa Live
69'
Trenchin
1
Sered
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Senitsa
0
Slovan Bratislava
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
NB I
Tablitsa
Tablitsa Live
60'
Mezyokyoveshd
1
Dioshdyor
0
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
18:45
Gonved
-
Pushkash Akademiya
-
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
Seriya C
Tablitsa
Tablitsa Live
23'
Zyuydtirol
0
Perudja
1
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
23'
Novara
0
Albinoleffe
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
15'
Bari
0
Katandzaro
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
22'
Palermo
1
Monopoli
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Alessandriya
0
Pro Verchelli
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
21'
Djana Erminio
0
Karrareze
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
21'
Gubbio
0
FeralpiSalo
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Pro Sesto
0
Lekko
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
25'
Pro Patriya
0
Grosseto
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
24'
Virtus Frankavilla
1
Teramo
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
23'
Fano
1
Virtus Verona
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
22'
AS Viterbeze Kastrenze
0
Fodja
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
20'
Sambenedetteze
0
Lenyago Salyus
1
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Livorno
-
Pontedera
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Yuve Stabiya
-
Paganeze
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Avellino
-
Kataniya
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Padova
-
Vis Pezaro
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Karpi 1909
-
Triestina
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Chezena
-
Modena
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Mantova
-
Ravenna
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Bishele
-
Potentsa
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Kaveze
-
Kazertana
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Pistoyeze
-
Lyucheze
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Fermana
-
Matelika Kalcho
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
29.11, 15:00
Otmenen
Turris
-
Trapani
-
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Olbiya
2
 
Yuventus U23
1
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
19:00
UNAM Pumas
-
Pachuka
-
 
playoff round quarter finals
30.11, 01:30
Krus Asul
-
Tigres UANL
-
 
playoff round quarter finals
Zavershen
Amerika Mex
1
KD Gvadalaxara
2
 
 
playoff round quarter finals
Pervaya Liga
Tablitsa
Tablitsa Live
7'
Alyuminiy
0
Goritsa
1
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
17:15
Domjale
-
Olimpiya Lyublyana
-
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
NK Bravo
2
Tsele
1
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Erstedivizi
Tablitsa
Zavershen
Eyndxoven
3
De Grafsxap
2
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
J1 Liga
Tablitsa
Zavershen
Simidzu S-Pals
1
Senan Belmare
1
 
30-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Sereso Osaka
1
Iokogama
0
 
30-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Gamba Osaka
1
Sagan Tosu
1
 
30-y tur, regulyarniiy sezon
Divizion A
Tablitsa
Tablitsa Live
23'
Pafos
0
Doksa Katokopias
0
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
Apollon
-
AEL
-
 
12-y tur, regulyarniiy sezon
Tex.
Riga
0
Ventspils
3
 
27-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Tukums 2000
0
RFSh
2
 
27-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Daugava Daugavpils
1
Spartaks
3
 
27-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Metta/LU
1
Valmiera
2
 
27-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Elgava
0
Liepaya
7
 
27-y tur, regulyarniiy sezon
Superettan
Tablitsa
Tablitsa Live
Pereriiv
Norrbi
1
Dalkurd
0
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
17:30
IK Brage
-
AFK Eskilstuna
-
 
29-y tur, regulyarniiy sezon
1-y divizion
Tablitsa
Tablitsa Live
22'
Xobro
0
Vidovre
3
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Premer-Liga
Tablitsa
16:10
Al-Vaxda Mekka
-
Al-Batin
-
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Al-Taavon
1
Al-Ittifak
1
 
6-y tur, regulyarniiy sezon
Natsionalniiy divizion
Tablitsa
Tablitsa Live
22'
Zimbru
0
Sfiintul George
1
 
21-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Floreshtii
0
Petrokub
1
 
21-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Dinamo-Avto
1
Dachiya Buyukan
1
 
21-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Vidzev Lodz
2
Arka
1
 
14-y tur, regulyarniiy sezon
Superliga
Tablitsa
Tablitsa Live
97'
Gjilani
2
Drita
3
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Ferronikeli
2
Trepcha 89
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
23:30
Independente Santa-Fe
-
Deportivo Pasto
-
 
apertura final stage round quarter finals
30.11, 02:00
Deportes Tolima
-
Atletiko Xunior
-
 
apertura final stage round quarter finals
Superliga
Tablitsa
Tablitsa Live
84'
Kastrioti
1
Tirana
1
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
84'
Byulis Belsh
0
Teuta
0
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
82'
KF Lachi
4
Apoloniya
1
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
16:45
Vlazniya Shkoder
-
Kukesi
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
16:45
Partizani
-
Skenderbeu
-
 
5-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Shtruga
1
Shkendiya
1
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
 
Renova
1
Borets
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Pelister
1
Sileks
2
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Makedoniya GP
0
Shkupi
0
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Belasitsa
2
Rabotnichki
2
 
13-y tur, regulyarniiy sezon
Segunda liga
Tablitsa
Tablitsa Live
23'
Eshtoril-Praya
1
Vizela
0
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
16:00
Aroka
-
Portu B
-
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Akademika
2
Sporting Kovilyan
1
 
10-y tur, regulyarniiy sezon
Pervaya liga
Tablitsa
Tablitsa Live
69'
Petrovats
0
Iskra Danilovgrad
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
68'
Podgoritsa
0
Zeta
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Buduchnost
4
Rudar
2
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
Suteska
0
Dechich
1
 
15-y tur, regulyarniiy sezon
Zavershen
OFK Titograd
1
Ezero
0
 
15-y tur, regulyarniiy sezon

© UzFIFA Group