Xayrli kun,Mehmon!
Soat:16:00
Tavsiya qilamiz:
Futbol natijalari 25.05.2019
AVSTRALIYa: NPL NSV
AVSTRALIYa: NPL Viktoriya
AVSTRALIYa: Premer-liga Brisbena
AVSTRALIYa: NPL Zapadnaya Avstraliya
AVSTRALIYa: NPL Yujnaya Avstraliya
AVSTRALIYa: Kepital Territori
AVSTRIYa: Bundesliga - Gruppa viileta
AVSTRIYa: Vostochnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Tsentralnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Zapadnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Bundesliga Women
ALBANIYa: Superliga
ANGLIYa: Vtoraya liga - Pley-off
ARGENTINA: Copa de la Superliga
ARGENTINA: Primera B - Poviishenie - pley-off
ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Poviishenie - pley-off
ARGENTINA: Primera D Metropolitana - Poviishenie - pley-off
ARMENIYa: Premer-liga
AFRIKA: Liga chempionov - Pley-off
AFRIKA: Kubok KOSAFA
BELARUS': Viisshaya liga
BELARUS': Pervaya Liga
BEL'GIYa: Perviiy lyubitelskiy divizion - Poviishenie - gruppa
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - pley-off - Pley-off
BENIN: Chempionat
BOLIVIYa: Division Profesional - Apertura
BOSNIYa I GERTsEGOVINA: Premer-liga
BOSNIYa I GERTsEGOVINA: Vtoraya liga Bosnii
BOSNIYa I GERTsEGOVINA: Vtoraya liga Respubliki Serbskoy - Poviishenie - gruppa
BOSNIYa I GERTsEGOVINA: Vtoraya liga Respubliki Serbskoy - Gruppa viileta
BOTSVANA: Premer-liga
BRAZILIYa: Chempionat Brazilii
BRAZILIYa: Chempionat Brazilii V
BRAZILIYa: Chempionat Brazilii C
BRAZILIYa: Chempionat Brazilii D
VENGRIYa: Kubok Vengrii
VENGRIYa: NB I Women - Pley-off
VENESUELA: Viisshiy divizion - Apertura - pley-off
VENESUELA: Segunda Division - Apertura - pley-off
V'ETNAM: Liga V
GAMBIYa: Liga
GERMANIYa: Oberliga Essen
GERMANIYa: Oberliga Baden-Vyurttemberg
GERMANIYa: Kubok Germanii
GONKONG: FA Cup
DANIYa: Superliga - Chempionship - pley-off
DANIYa: Perviiy divizion
DANIYa: Vtoroy divizion - Gruppa poviisheniya
DANIYa: Vtoroy divizion - gruppa viileta
DANIYa: 3F Ligaen Women - Ponijenie (pley-off)
EVROPA: Premer-liga (Kriim)
ZAMBIYa: Superliga
ZIMBABVE: Premer-liga
IZRAIL': Superliga - Chempionship - pley-off
INDONEZIYa: Liga 1
IORDANIYa: Kubok Iordanii
IRAK: Superliga
IRLANDIYa: Perviiy divizion
IRLANDIYa: Kubok Irlandii
ISLANDIYa: Viisshaya liga
ISLANDIYa: Divizion 1
ISLANDIYa: Divizion 2
ISPANIYa: Segunda
ISPANIYa: Segunda B - Pley-off proigravshix
ISPANIYa: Tercera Division - Play Offs
ISPANIYa: Tercera Division - Promotion Play Offs
ISPANIYa: Kubok Ispanii
ITALIYa: Seriya A
ITALIYa: Serie C - Play Out
ITALIYa: Seriya V - Pley-off
ITALIYa: Superkubok (Seriya C)
ITALIYa: Primavera 1
KABO-VERDE: Chempionat - Pley-off
KAMBODJA: K-Liga
KAMERUN: Elitniiy divizion - Chempionship - pley-off
KANADA: Canadian Premier League
KENIYa: Premer-Liga
KITAY: Superliga
KITAY: Pervaya liga
KITAY: Vtoraya liga
KOLUMBIYa: Primera B - Apertura - Chetiirexugolniiy
KIiRGIiZSTAN: Premier Liga
LATVIYa: Optibet Virsliga
LATVIYa: 1. Liga
LATVIYa: Kubok Latvii
LITVA: Kubok Litvii
MALAVI: Superliga
MALAYZIYa: Superliga
MALAYZIYa: Premer-liga
MIR: Klubniie tovarisheskie matchi
MIR: Chempionat mira do 20 let
MIR: Mejdunarodniie tovarisheskie matchi - jenshinii
MOLDOVA: Natsionalniiy divizion
MOLDOVA: Kubok Moldovii
NAMIBIYa: MTS Premership
NIGERIYa: Aiteo Cup
NIDERLANDIi: Viisshaya liga - Ponijenie (pley-off)
NIDERLANDIi: Vtoroy divizion
NIDERLANDIi: Tretiy divizion
NORVEGIYa: Viisshaya liga
NORVEGIYa: OBOS-Liga
NORVEGIYa: Vtoroy divizion - gruppa 1
NORVEGIYa: Vtoroy divizion - gruppa 2
NORVEGIYa: Division 3 - Group 1
NORVEGIYa: Division 3 - Group 2
NORVEGIYa: Division 3 - Group 3
NORVEGIYa: Division 3 - Group 4
NORVEGIYa: Division 3 - Group 5
NORVEGIYa: Division 3 - Group 6
OAE: Perviiy divizion
PANAMA: LPF - Klausura - pley-off
PERU: Liga 1 - Apertura
PERU: Liga 2
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 1
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 2
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 3
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 4
POL'ShA: Molodejnaya Liga - Tsentr
POL'ShA: Ekstraliga - Jenshinii - Chempionship - pley-off
PORTUGALIYa: Tretya liga - Pley-off
PORTUGALIYa: Kubok Portugalii
ROSSIYa: FNL
ROSSIYa: PFL - Vtoroy divizion - Vostok
ROSSIYa: PFL - Vtoroy divizion - Zapad
ROSSIYa: Molodejnaya Liga
RUANDA: Liga
RUMIiNIYa: Liga 2
RUMIiNIYa: Kubok Rumiinii
SAN-MARINO: Chempionat - Pley-off
SEVERNAYa MAKEDONIYa: Perviiy divizion
SINGAPUR: Premier League
SIRIYa: Kubok Sirii
SLOVAKIYa: Vtoraya liga
SLOVAKIYa: Divizion C - Zapad
SLOVAKIYa: Divizion C - Vostok
SLOVAKIYa: Divizion C - Tsentr
SLOVAKIYa: Divizion C - Bratislava
SLOVENIYa: Pervaya liga
SLOVENIYa: Vtoraya liga
SShA: MLS
SShA: USL Championship
SShA: USL League One
SShA: USL League Two
S'ERRA-LEONE: Premer-liga
TADJIKISTAN: Viisshaya liga
TAILAND: Premer-liga
TANZANIYa: Premer-liga
TURKMENISTAN: Yokarii-liga
TURTsIYa: Superliga
UZBEKISTAN: Super League
UKRAINA: Premer-liga - Gruppa viileta
UKRAINA: Pervaya liga
UKRAINA: Vtoraya liga
UKRAINA: Molodejnaya liga - Etap pobediteley
UKRAINA: Molodejnaya liga - Etap proigravshix
URUGVAY: Premer-liga - Apertura
FILIPPINIi: PFL
FINLYaNDIYa: Viisshaya liga
FINLYaNDIYa: Perviiy divizion
FINLYaNDIYa: Vtoroy divizion - gruppa A
FINLYaNDIYa: Vtoroy divizion - gruppa B
FINLYaNDIYa: Vtoroy divizion - gruppa C
FINLYaNDIYa: Jenskaya liga
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa A
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa B
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa C
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa D
XORVATIYa: Perviiy divizion
XORVATIYa: Vtoroy divizion
ChERNOGORIYa: Pervaya liga
ChERNOGORIYa: Divizion 2
ChEXIYa: Pervaya liga - Gruppa viileta
ChEXIYa: Vtoroy divizion
ChEXIYa: Cheshskaya futbolnaya liga
ChEXIYa: Moravskoslezskaya futbolnaya liga
ChEXIYa: Divizion A
ChEXIYa: Divizion B
ChEXIYa: Divizion C
ChEXIYa: Divizion D
ChEXIYa: Divizion E
ChEXIYa: Prazsky prebor
ChEXIYa: Stredocesky KP
ChEXIYa: Jihocesky KP
ChEXIYa: Plzensky KP
ChEXIYa: Karlovarsky KP
ChEXIYa: Ustecky KP
ChEXIYa: Liberecky KP - Poviishenie - gruppa
ChEXIYa: Liberecky KP - Gruppa viileta
ChEXIYa: Kralovehradecky KP
ChEXIYa: Pardubicky KP
ChEXIYa: Vysocina KP
ChEXIYa: Jihomoravsky KP
ChEXIYa: Olomoucky KP
ChEXIYa: Zlinsky KP
ChEXIYa: Moravskoslezsky KP
ChEXIYa: Molodejnaya Liga - Etap pobediteley
ChEXIYa: Liga U19
ChEXIYa: Kubok Chexii - jenshinii
ChILI: Viisshiy divizion
ChILI: Primera B
ShVEYTsARIYa: Superliga
ShVEYTsARIYa: 1. Liga - Prodvijenie
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 1
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 2
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 3
ShVEYTsARIYa: Jenskaya liga
ShVETsIYa: Viisshaya liga
ShVETsIYa: Pervaya liga
ShVETsIYa: Perviiy severniiy divizion
ShVETsIYa: Perviiy yujniiy divizion
ShVETsIYa: Vtoroy divizion - Norrlend
ShVETsIYa: Vtoroy divizion - Severniiy Svealend
ShVETsIYa: Vtoroy divizion - Zapadniiy Getalend
ShVETsIYa: Vtoroy divizion - Yujniiy Svealend
ShVETsIYa: Vtoroy divizion - Severniiy Getalend
ShVETsIYa: Vtoroy divizion - Vostochniiy Getalend
ShVETsIYa: Elitettan - jenshinii
ShOTLANDIYa: Scottish Cup
EKVADOR: Liga Pro
ESTONIYa: Vtoraya liga
ESTONIYa: Kubok Estonii
EFIOPIYa: Premer-liga
YuJNAYa AFRIKA: Premer-liga - Gruppa viileta
YuJNAYa KOREYa: K League 1
YuJNAYa KOREYa: K League 2
YaPONIYa: Viisshaya liga
YaPONIYa: Vtoroy divizion
Orqaga

© UzFIFA Group