Xayrli kech,Mehmon!
Soat:03:11
Tavsiya qilamiz:
Futbol natijalari 22.03.2019
NORTH MACEDONIA: Perviiy divizion
AVSTRALIYa: NPL NSV
AVSTRALIYa: NPL Viktoriya
AVSTRALIYa: Premer-liga Brisbena
AVSTRALIYa: NPL Zapadnaya Avstraliya
AVSTRALIYa: NPL Yujnaya Avstraliya
AVSTRALIYa: NPL Kvinslend
AVSTRALIYa: NPL Tasmaniya
AVSTRALIYa: Severniiy Noviiy Yujniiy Uels
AVSTRIYa: Vostochnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Tsentralnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Zapadnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Bundesliga Women
ALJIR: Perviiy divizion
ANGLIYa: Pervaya liga
ANGLIYa: Vtoraya liga
ANGLIYa: Natsionalnaya liga
ANGLIYa: Natsionalnaya liga Sever
ANGLIYa: Natsionalnaya liga Yug
ANGLIYa: NPL Premier Division
ANGLIYa: Southern League Central Division
ANGLIYa: Southern League South Division
ANGLIYa: Isthmian League Premier Division
ANGLIYa: Trofey FA
ANGLIYa: Premer-liga 2
ANGLIYa: Akademiya (do 18 Let)
ANGOLA: Jirabola
ARGENTINA: Primera B
ARGENTINA: Primera B Metropolitana
ARGENTINA: Primera C Metropolitana
ARGENTINA: Primera D Metropolitana
ARGENTINA: Kubok Argentinii
AFRIKA: Kubok Afrikanskix Natsiy - Kvalifikatsiya
AFRIKA: Kubok natsiy U23 - Kvalifikatsiya
BEL'GIYa: Perviiy lyubitelskiy divizion
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - gruppa ACFF
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - gruppa VFV A
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - gruppa VFV B
BEL'GIYa: Pervaya natsionalnaya jenskaya liga
BOLIVIYa: Division Profesional - Apertura
BOSNIYa I GERTsEGOVINA: Vtoraya liga Respubliki Serbskoy
BRAZILIYa: Campeonato Capixaba - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Goyano - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Paraense
BRAZILIYa: Chempionat Paranaense - Vtoroy etap
BRAZILIYa: Chempionat Paulista - Trofey Interior - pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Paulista - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Serjipano - Vtoroy etap
BRAZILIYa: Chempionat Sul-Matogrossense - Pley-off
BRAZILIYa: Kopa de Nordeste
BURKINA-FASO: Premer-liga
VENGRIYa: NB I Women
VENESUELA: Viisshiy divizion - Apertura
GAITI: Chempionat - Seriya de Overtyur
GERMANIYa: Tretya liga
GERMANIYa: Severnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Severo-vostochnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Zapadnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Yugo-zapadnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Regionalnaya liga Bavariya
GERMANIYa: Oberliga NOFV-Yug
GERMANIYa: Oberliga Shlezvig-Golshteyn
GERMANIYa: Oberliga Gamburg
GERMANIYa: Oberliga Bremen
GERMANIYa: Oberliga Nijnyaya Saksoniya
GERMANIYa: Oberliga Essen
GERMANIYa: Oberliga Reynland-Pfalts/Saar
GERMANIYa: Oberliga Bavariya Sever
GERMANIYa: Oberliga Bavariya Yug
GERMANIYa: Oberliga Baden-Vyurttemberg
GERMANIYa: Oberliga Nijniy Reyn
GERMANIYa: Jenskaya Bundesliga
GONKONG: Premer-liga
GRETsIYa: Vtoraya liga
GRETsIYa: Divizion C
DANIYa: Vtoroy divizion - Gruppa 1
DANIYa: Vtoroy divizion - Gruppa 2
DANIYa: 3F Ligaen Women - Chempionship - pley-off
DJIBUTI: Perviiy divizion
EVROPA: Evro - Kvalifikatsiya
EVROPA: Chempionat Evropii do 21 goda - Kvalifikatsiya
EVROPA: Chempionat Evropii do 19 let - Kvalifikatsiya - Vtoroy etap
EVROPA: Chempionat Evropii do 17 let - Kvalifikatsiya - Vtoroy etap
EVROPA: Jenskiy chempionat Evropii do 17 let - Kvalifikatsiya - Vtoroy etap
IORDANIYa: Kubok Iordanii
IRLANDIYa: Premer-Divizion
IRLANDIYa: Perviiy divizion
ISPANIYa: Segunda
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 1
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 2
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 3
ISPANIYa: Tercera Division - Group 1
ISPANIYa: Tercera Division - Group 2
ISPANIYa: Tercera Division - Group 3
ISPANIYa: Tercera Division - Group 4
ISPANIYa: Tercera Division - Group 5
ISPANIYa: Tercera Division - Group 6
ISPANIYa: Tercera Division - Group 8
ISPANIYa: Tercera Division - Group 9
ISPANIYa: Tercera Division - Group 11
ISPANIYa: Tercera Division - Group 12
ISPANIYa: Tercera Division - Group 13
ISPANIYa: Tercera Division - Group 14
ISPANIYa: Tercera Division - Group 15
ISPANIYa: Tercera Division - Group 16
ISPANIYa: Tercera Division - Group 18
ISPANIYa: Primera - Jenshinii
ITALIYa: Seriya V
ITALIYa: Seriya C - Gruppa A
ITALIYa: Seriya D - Gruppa A
ITALIYa: Seriya D - Gruppa G
ITALIYa: Seriya D - Gruppa H
ITALIYa: Seriya A - Jenshinii
KAZAXSTAN: Kubok Kazaxstana - Kvalifikatsiya
KENIYa: Premer-Liga
KITAY: Vtoraya liga
KOLUMBIYa: Primera - Apertura
KOLUMBIYa: Primera B - Apertura
LITVA: Liga I
MAROKKO: Botola
MAROKKO: Botola 2
MEKSIKA: Liga MX Women - Klausura
MIR: Mejdunarodniie tovarisheskie matchi
MIR: Klubniie tovarisheskie matchi
MIR: Klubniie tovarisheskie matchi - Jenshinii
NIDERLANDIi: Vtoroy divizion
NIDERLANDIi: Tretiy divizion
NOVAYa ZELANDIYa: Viisshaya liga - Pley-off
NORVEGIYa: Premer-liga - jenshinii
PARAGVAY: Perviiy divizion - Apertura
PERU: Liga 1 - Apertura
POL'ShA: Perviiy divizion
POL'ShA: Divizion 2
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 1
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 2
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 3
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 4
POL'ShA: Molodejnaya Liga - Tsentr
POL'ShA: Ekstraliga - Jenshinii
PORTUGALIYa: Liga Revelacao U23 - Gruppa viileta
PORTUGALIYa: Taça de Portugal Women
ROSSIYa: PFL - Vtoroy divizion - Yug
RUANDA: Liga
RUMIiNIYa: Liga 2
SAUDOVSKAYa ARAVIYa: Premer-liga
SAUDOVSKAYa ARAVIYa: Perviiy divizion
SEVERNAYa IRLANDIYa: Premer-liga
SEVERNAYa IRLANDIYa: Chempionship - Gruppa viileta
SEVERNAYa I TsENTRAL'NAYa AMERIKA: CONCACAF Nations League - Kvalifikatsiya
SEVERNAYa I TsENTRAL'NAYa AMERIKA: Chempionat KONKAKAF (do 17 let) - Perviiy etap
SEYShEL'SKIE OSTROVA: Perviiy divizion
SERBIYa: Pervaya liga
SLOVAKIYa: Vtoraya liga
SLOVAKIYa: Divizion C - Zapad
SLOVAKIYa: Divizion C - Vostok
SLOVAKIYa: Divizion C - Tsentr
SLOVENIYa: Vtoraya liga
SShA: MLS
SShA: USL Championship
TURTsIYa: 2. Lig Red Group
TURTsIYa: 2. Lig White Group
TURTsIYa: 3. Lig Group 1
TURTsIYa: 3. Lig Group 2
TURTsIYa: 3. Lig Group 3
UKRAINA: Pervaya liga
URUGVAY: Premer-liga - Apertura
UEL'S: Premer-liga - Gruppa viileta
UEL'S: Premer-liga - Chempionship - pley-off
UEL'S: Perviiy divizion
UEL'S: Kimru Alyans
FINLYaNDIYa: Jenskaya liga
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa A
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa B
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa C
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa D
FRANTsIYa: Perviiy jenskiy divizion
XORVATIYa: Vtoroy divizion
ChEXIYa: Cheshskaya futbolnaya liga
ChEXIYa: Moravskoslezskaya futbolnaya liga
ChEXIYa: Divizion A
ChEXIYa: Divizion B
ChEXIYa: Divizion C
ChEXIYa: Divizion D
ChEXIYa: Divizion E
ChEXIYa: Prazsky prebor
ChEXIYa: Stredocesky KP
ChEXIYa: Jihocesky KP
ChEXIYa: Plzensky KP
ChEXIYa: Karlovarsky KP
ChEXIYa: Ustecky KP
ChEXIYa: Liberecky KP
ChEXIYa: Kralovehradecky KP
ChEXIYa: Pardubicky KP
ChEXIYa: Vysocina KP
ChEXIYa: Jihomoravsky KP
ChEXIYa: Olomoucky KP
ChEXIYa: Zlinsky KP
ChEXIYa: Moravskoslezsky KP
ChEXIYa: Liga U19
ChEXIYa: Pervaya liga - Jenshinii
ChILI: Kubok Chili
ChILI: Superkubok
ShVEYTsARIYa: 1. Liga - Prodvijenie
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 1
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 2
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 3
ShVEYTsARIYa: Jenskaya liga
ShOTLANDIYa: Chempionship
ShOTLANDIYa: Pervaya liga
ShOTLANDIYa: Vtoraya liga
ShOTLANDIYa: Liga Loulend
ShOTLANDIYa: Liga Xaylend
ShOTLANDIYa: Kubok viizova
EFIOPIYa: Premer-liga
YuJNAYa AMERIKA: Yujnoamerikanskiy chempionat U17
YuJNAYa AFRIKA: Perviiy divizion
YuJNAYa KOREYa: Natsionalnaya liga
YaPONIYa: Vtoroy divizion
Orqaga

© UzFIFA Group