Xayrli tong,Mehmon!
Soat:11:57
Tavsiya qilamiz:
Futbol natijalari 24.03.2019
NORTH MACEDONIA: Perviiy divizion
AVSTRALIYa: NPL NSV
AVSTRALIYa: Premer-liga Brisbena
AVSTRALIYa: NPL Kvinslend
AVSTRALIYa: Severniiy Noviiy Yujniiy Uels
AVSTRIYa: Zapadnaya regionalnaya liga
AVSTRIYa: Bundesliga Women
AZIYa: Molodyojniiy chempionat Azii U23 - Kvalifikatsiya
ANGLIYa: Akademiya (do 18 Let)
ANGLIYa: Women’s Super League
ANGLIYa: Women’s Championship
ARGENTINA: Superliga
ARGENTINA: Primera B
ARGENTINA: Primera B Metropolitana
ARGENTINA: Primera C Metropolitana
ARGENTINA: Primera D Metropolitana
ARGENTINA: Torneo Federal A - Etap proigravshix
ARGENTINA: Kubok Argentinii
AFRIKA: Kubok Afrikanskix Natsiy - Kvalifikatsiya
AFRIKA: Kubok natsiy U23 - Kvalifikatsiya
BEL'GIYa: Vtoraya liga - Ponijenie (pley-off)
BEL'GIYa: Perviiy lyubitelskiy divizion
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - gruppa ACFF
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - gruppa VFV A
BEL'GIYa: Vtoroy lyubitelskiy divizion - gruppa VFV B
BEL'GIYa: Kubok Belgii - Jenshinii
BOLIVIYa: Division Profesional - Apertura
BOSNIYa I GERTsEGOVINA: Vtoraya liga Bosnii
BRAZILIYa: Chempionat Brazilense
BRAZILIYa: Campeonato Capixaba - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Karioka - Taka Rio
BRAZILIYa: Chempionat Katarinense
BRAZILIYa: Chempionat Gaushu - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Goyano - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Matogrossense - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Mineyro - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Paraense
BRAZILIYa: Chempionat Paranaense - Vtoroy etap
BRAZILIYa: Chempionat Paulista - Trofey Interior - pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Paulista - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Pernambukano - Pley-off
BRAZILIYa: Chempionat Potiguar - Vtoroy etap
BRAZILIYa: Chempionat Sul-Matogrossense - Pley-off
BRAZILIYa: Kopa de Nordeste
BURKINA-FASO: Premer-liga
VENESUELA: Viisshiy divizion - Apertura
GAITI: Chempionat - Seriya de Overtyur
GAMBIYa: Liga
GVATEMALA: Natsionalnaya liga - Klausura
GERMANIYa: Tretya liga
GERMANIYa: Severnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Severo-vostochnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Yugo-zapadnaya regionalnaya liga
GERMANIYa: Oberliga NOFV-Nord
GERMANIYa: Oberliga NOFV-Yug
GERMANIYa: Oberliga Shlezvig-Golshteyn
GERMANIYa: Oberliga Gamburg
GERMANIYa: Oberliga Bremen
GERMANIYa: Oberliga Nijnyaya Saksoniya
GERMANIYa: Oberliga Vestfalen
GERMANIYa: Oberliga Essen
GERMANIYa: Oberliga Reynland-Pfalts/Saar
GERMANIYa: Oberliga Bavariya Sever
GERMANIYa: Oberliga Bavariya Yug
GERMANIYa: Oberliga Sredniy Reyn
GERMANIYa: Oberliga Nijniy Reyn
GERMANIYa: Mladshaya severnaya Bundesliga
GERMANIYa: Mladshaya zapadnaya Bundesliga
GERMANIYa: Jenskaya Bundesliga
GRETsIYa: Vtoraya liga
GRETsIYa: Divizion C
DANIYa: Perviiy divizion
DANIYa: Vtoroy divizion - Gruppa 1
DANIYa: Vtoroy divizion - Gruppa 2
DANIYa: 3F Ligaen Women - Chempionship - pley-off
EVROPA: Evro - Kvalifikatsiya
EVROPA: Chempionat Evropii do 21 goda - Kvalifikatsiya
EVROPA: Chempionat Evropii do 17 let - Kvalifikatsiya - Vtoroy etap
EVROPA: Jenskiy chempionat Evropii do 17 let - Kvalifikatsiya - Vtoroy etap
EVROPA: Premer-liga (Kriim)
EVROPA: Elite League U20
ISPANIYa: Segunda
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 1
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 2
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 3
ISPANIYa: Segunda B - gruppa 4
ISPANIYa: Tercera Division - Group 1
ISPANIYa: Tercera Division - Group 2
ISPANIYa: Tercera Division - Group 3
ISPANIYa: Tercera Division - Group 4
ISPANIYa: Tercera Division - Group 5
ISPANIYa: Tercera Division - Group 6
ISPANIYa: Tercera Division - Group 7
ISPANIYa: Tercera Division - Group 8
ISPANIYa: Tercera Division - Group 9
ISPANIYa: Tercera Division - Group 10
ISPANIYa: Tercera Division - Group 11
ISPANIYa: Tercera Division - Group 12
ISPANIYa: Tercera Division - Group 13
ISPANIYa: Tercera Division - Group 14
ISPANIYa: Tercera Division - Group 15
ISPANIYa: Tercera Division - Group 16
ISPANIYa: Tercera Division - Group 17
ISPANIYa: Tercera Division - Group 18
ISPANIYa: Primera - Jenshinii
ITALIYa: Seriya C - Gruppa B
ITALIYa: Seriya C - Gruppa C
ITALIYa: Seriya D - Gruppa A
ITALIYa: Seriya D - Gruppa B
ITALIYa: Seriya D - Gruppa C
ITALIYa: Seriya D - Gruppa D
ITALIYa: Seriya D - Gruppa E
ITALIYa: Seriya D - Gruppa F
ITALIYa: Seriya D - Gruppa G
ITALIYa: Seriya D - Gruppa H
ITALIYa: Seriya D - Gruppa I
ITALIYa: Seriya A - Jenshinii
KAZAXSTAN: Kubok Kazaxstana - Kvalifikatsiya
KAMERUN: Elitniiy divizion
KENIYa: Premer-Liga
KITAY: Vtoraya liga
KOLUMBIYa: Primera - Apertura
KOLUMBIYa: Primera B - Apertura
KONGO: Liga 1
KONGO DR: Superliga
KOSTA-RIKA: Viisshiy divizion - Klausura
LIBERIYa: Perviiy divizion
MAVRIKIY: Liga
MEKSIKA: Viisshiy divizion A - Klausura
MIR: Mejdunarodniie tovarisheskie matchi
MIR: Klubniie tovarisheskie matchi
NIGERIYa: NPFL
NIDERLANDIi: Perviiy divizion
NIDERLANDIi: Vtoroy divizion
NIDERLANDIi: Tretiy divizion
NOVAYa ZELANDIYa: Viisshaya liga - Pley-off
NORVEGIYa: Premer-liga - jenshinii
PANAMA: LPF - Klausura
PARAGVAY: Perviiy divizion - Apertura
PERU: Liga 1 - Apertura
POL'ShA: Perviiy divizion
POL'ShA: Divizion 2
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 1
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 2
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 3
POL'ShA: Divizion 3 - gruppa 4
POL'ShA: Molodejnaya Liga - Tsentr
PORTUGALIYa: Tretya liga
PORTUGALIYa: Taça de Portugal Women
REYuN'ON: Regional 1
ROSSIYa: FNL
RUANDA: Liga
RUMIiNIYa: Liga 2
RUMIiNIYa: Superliga Women
RUMIiNIYa: Romanian Cup Women
SEVERNAYa I TsENTRAL'NAYa AMERIKA: CONCACAF Nations League - Kvalifikatsiya
SEVERNAYa I TsENTRAL'NAYa AMERIKA: Chempionat KONKAKAF (do 17 let) - Perviiy etap
SLOVAKIYa: Vtoraya liga
SLOVAKIYa: Divizion C - Zapad
SLOVAKIYa: Divizion C - Tsentr
SLOVAKIYa: Divizion C - Bratislava
SLOVENIYa: Vtoraya liga
SShA: MLS
SShA: USL Championship
S'ERRA-LEONE: Premer-liga
TURTsIYa: 2. Lig Red Group
TURTsIYa: 2. Lig White Group
TURTsIYa: 3. Lig Group 1
TURTsIYa: 3. Lig Group 2
TURTsIYa: 3. Lig Group 3
URUGVAY: Premer-liga - Apertura
FRANTsIYa: Natsional 2 - Gruppa D
ChERNOGORIYa: Divizion 2
ChEXIYa: Cheshskaya futbolnaya liga
ChEXIYa: Divizion A
ChEXIYa: Divizion C
ChEXIYa: Divizion D
ChEXIYa: Divizion E
ChEXIYa: Prazsky prebor
ChEXIYa: Stredocesky KP
ChEXIYa: Jihocesky KP
ChEXIYa: Plzensky KP
ChEXIYa: Karlovarsky KP
ChEXIYa: Ustecky KP
ChEXIYa: Liberecky KP
ChEXIYa: Kralovehradecky KP
ChEXIYa: Pardubicky KP
ChEXIYa: Vysocina KP
ChEXIYa: Jihomoravsky KP
ChEXIYa: Olomoucky KP
ChEXIYa: Zlinsky KP
ChEXIYa: Moravskoslezsky KP
ChEXIYa: Pervaya liga - Jenshinii
ChILI: Kubok Chili
ChILI: Superkubok
ShVEYTsARIYa: 1. Liga - Prodvijenie
ShVEYTsARIYa: Pervaya liga - gruppa 2
EFIOPIYa: Premer-liga
YuJNAYa AMERIKA: Yujnoamerikanskiy chempionat U17
YaPONIYa: Vtoroy divizion
YaPONIYa: Jenskiy futbolniiy chempionat
Orqaga

© UzFIFA Group