Xayrli kun,Mehmon!
Soat:16:12
Tavsiya qilamiz:
19:00
Kikkers Offenbax
-
Xomburg
-
 
29-y tur, yugo-zapadnaya regionalnaya liga
19:00
Energi Kotbus
-
Grayfsvald
-
 
29-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
19:00
Bayroyt
-
Bamberg
-
 
29-y tur, bavariya
19:00
Tsvikkau
-
Moyzelvits
-
 
29-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
19:00
Berliner AK 07
-
Aylenburg
-
 
29-y tur, severo-vostochnaya regionalnaya liga
19:00
Shtutgarter Kikers
-
Balinger
-
 
29-y tur, yugo-zapadnaya regionalnaya liga
19:00
Vayxe
-
Kiliya Kil
-
 
29-y tur, severnaya regionalnaya liga
19:30
Droxterzen/Assel
-
Aymsbyuttel
-
 
29-y tur, severnaya regionalnaya liga
19:30
Velbert
-
Redingxauzen
-
 
29-y tur, zapadnaya regionalnaya liga
Pervaya liga
Tablitsa
Tablitsa Live
70'
SK Poltava
1
Agrobiznes Volochisk
1
 
4-y tur, gruppa poviisheniya
41'
Leviiy Bereg
0
Karpatii
0
 
4-y tur, gruppa poviisheniya
13'
FSK Mariupol
0
Niva Buzova
0
 
4-y tur, gruppa poviisheniya
Bundesliga
Tablitsa
19:30
LASK
-
Red Bull Zaltsburg
-
26-y tur, chempionskaya gruppa
Pro-Liga
Tablitsa
20:45
Sent-Truyden
-
Standard
-
33-y tur, borba za putevku v ligu konferentsiy uefa
Liga I
Tablitsa
16:30
UTA Arad
-
Xermanshtadt
-
 
4-y tur, gruppa viileta
19:30
Universitatya Krayova
-
Farul
-
 
4-y tur, chempionskaya gruppa
Divizion A
Tablitsa
18:00
AEL
-
Otellos
-
 
35-y tur, gruppa viileta
Superliga
Tablitsa
19:00
Odense
-
Viborg
-
 
25-y tur, gruppa viileta
Oberliga
Tablitsa
18:00
Fortuna Regensburg
-
Ayxshtet
-
 
32-y tur, bavariya - sever
18:00
TSV Abtswind
-
Donaushtauf
-
 
32-y tur, bavariya - sever
19:00
Leer
-
Obernoyland
-
 
26-y tur, oberliga bremen
19:00
Pfortsxaym
-
Zonnenxof Grossashpax
-
 
27-y tur, oberliga baden-vyurtemberg
19:00
Ayntraxt Trir
-
Kayzerslautern II
-
 
31-y tur, oberliga reynland-pfalts/saar
19:00
Feucht
-
Gebenbax
-
 
32-y tur, bavariya - sever
19:00
Arminiya Lyudvigsxafen
-
TuS Mechtersheim
-
 
31-y tur, oberliga reynland-pfalts/saar
19:30
Bersenbryuk
-
BSV Reden
-
 
29-y tur, oberliga nijnyaya saksoniya
19:30
Bonner
-
Bergish Gladbax
-
 
25-y tur, oberliga sredniy reyn
19:30
Kirchheimer SC
-
Reyn Lex
-
 
29-y tur, bavariya - yug
19:30
Yurdingen 05
-
SV Sonsbeck
-
 
27-y tur, oberliga nijniy reyn
Seriya C
Tablitsa
20:45
Artsinyano Valkiampo
-
Forentsuola
-
 
36-y tur, gruppovaya stadiya
Kubok Uzbekistana
Tablitsa
Tablitsa Live
Pereriiv
Djizak PFK
1
Paxtakor
2
 
1-y tur, gruppovaya stadiya
Pereriiv
Metallurg Bekabad
2
Siirdarya
0
 
1-y tur, gruppovaya stadiya
11'
Olimpik-Mobiuz
0
Kiiziilkum
0
 
1-y tur, gruppovaya stadiya
17:30
Jilina
-
Rujomberok
-
 
5-y tur, chempionskaya gruppa
17:00
Xaka
-
EIF
-
 
regulyarniiy sezon
18:00
VPS
-
SYK
-
 
regulyarniiy sezon
19:00
Inter Turku
-
Oulu
-
 
regulyarniiy sezon
Premership
Tablitsa
20:45
Kruzeyders
-
Linfild
-
 
35-y tur, chempionskaya gruppa
20:45
Vidnes
-
Preskot Keyblz
-
 
36-y tur, severnaya premer-liga - 1-y divizion - sever-zapad
20:45
From Taun
-
Bishops Kliv
-
 
36-y tur, yujnaya liga - 1-y divizion - yug
18:30
Xobro
-
Olborg
-
 
25-y tur, borba za poviishenie
18:30
XB Kyoge
-
B 93
-
 
25-y tur, gruppa viileta
18:30
Nestved
-
Xorsens
-
 
25-y tur, gruppa viileta

© UzFIFA Group