Quyida mazkur uchrashuvlarda asosiy tarkibda maydonga tushadigan futbolchilar ro'yxati bilan tanishishingiz mumkin.
"Dyudellanj"-"Sevilya"
7 noyabr, 22.55, "Jozi Bartel"
Dyudelanj – Juber, Bushuari, Kols, Kirx, SHtolc, Bugrin, Sinani, Klapp, Berne, Morran, Garo.
Sevilya – Bunu, Gudel, Serdji Gomes, Eskudero, Poso, Oliver Torres, Nolito, Jordan, Roni Lopesh, Dabbur, Munir.
APOEL-"Qarabog'"
7 noyabr, 22.55, "GSP Stedium"
APOEL – Belec, Vuros, Ioannu, Savich, Joauzinyu, Lukas, Mixaylovich, Gencoglu, Matich, Pavlovich, Xallenius.
Karabax – Begovich, Ailton, Medvedev, Guseynov, Sadygov, Rishard, Michel, Kintana, Zubir, Abdullaev, Garaev.
"Kopengagen" – "Dinamo" Kiev
7 noyabr, 22.55, "Parken"
Kopengagen – Yunsson, Varela, Nelsson, Bengtsson, Papayannopulos, Stage, Zeka, Fisher, Falk, Santos, Soteriu.
Dinamo Kiev – Bushhan, Popov, Kendzera, Mikolenko, SHabanov, SHepelev, Karavaev, Verbich, Sidorchuk, Cygankov, Besedin.
"Lugano" – "Malme"
7 noyabr, 22.55, "Kibunpark"
Lugano – Baumann, Daprela, Lavanshi, Yao, Marich, Kustodio, Aratore, Bottani, Vechei, Xolender, Karlinos.
Malme – Dalin, Beymo, Bengtsson, Safari, Nilsen, Traustason, Riks, Levicki, Bashiru, Berget, Rozenberg.
"Rusenborg" – "Sporting"
7 noyabr, 22.55, "Lerkendal"
Rusenborg – Xansen, Reginiussen, Meling, Xedenstad, Xovland, Tronnsen, Lundemu, Asen, Yensen, Adegbenro, Toft-Soderlund.
Sporting – Ribeyro, Borxa, Netu, Koates, Ilori, Brunu Fernandesh, Eduardo Enrike, Bolazi, Dumbiya, Roze, Vetto.
LASK – "PSV"
7 noyabr, 22.55, "Lincer-SHtadion"
LASK – SHlager, Ranftl, Filipovich, Vizinger, Pocman, Frizer, Mixorl, Goyginger, Xolland, Trauner, Raguj.
PSV – Zut, SHvaab, Virgever, Dumfris, Ixattaren, Doan, Gakpo, Guterres, Bruma, Rosario, Sadilek.
"Lacio" – "Seltik"
7 noyabr, 20.55, "Stadio Olimpiko"
Lacio – Strakosha, Acherbi, Vavro, Luis Felipe, Laccari, Milinkovich-Savich, Leyva, Parolo, Xoni Rodriges, Immobile, Kaysedo.
Seltik – Forster, Elxamed, Jyulen, Ayer, Xeys, Kristi, Forrest, Braun, Elyunussi, Makgregor, Eduar.
CHFR – "Renn"
7 noyabr, 22.55, "Konstantin Redulesku"
CHFR – Arlauskis, Boli, Burke, Kamora, Peteleu, Bordeyanu, Kulio, Djokovich, Dyak, Traore, Omrani.
Renn – Salen, Nyanon, Da Silva, Traore, Mauassa, Yunu, Burigo, Rafinya, Grene, Del Kastiyo, Nyang.
"Standard" – "Ayntraxt" F.
7 noyabr, 22.55, "Moris Dyufran"
Standard – Bodar, Layfis, Vanxoysden, Gavori, Fe, Karsela-Gonsales, Basten, Cimirot, Amalla, Emon, CHop.
Ayntraxt F. – Rennov, da Koshta, Abraam, Xinteregger, Rode, Xasebe, Fernandes, Kostich, Sou, Andre Silva, Pasiensiya.